Naše rady pro Vás

Výplň okna sklo, nebo speciální plexisklo MAKROTEX°. Určitě doporučujeme použití odolného plexiskla a to nejen pro otevřené a nechráněné prostranství, ale i pro vitríny v interiéry. Má 10x vyšší rázovou odolnost než běžně používané plexiskla jiných výrobců. Je certifikované a UV stabilizované, na přímém slunci nezežloutne! U nás za plexisklo MAKROTEX ° neplatíte žádný příplatek.

Otevírání dvířek pomocí vzpěr. Otevírání dvířek nahoru, nebo boční otevírání. Při bočním otevírání si nejdříve představte vitrínu v požadovaném prostoru, aby při otevření dvířek nevznikla v prostoru překážka. Otevírání dvířek nahoru je zajištěno kvalitními vzpěrami, což zaručuje jejich bezpečné a pohodlné fixování dvířek v otevřené poloze. Cenový rozdíl mezi vitrínami se vzpěrami a bez vzpěr je minimální. Doporučujeme Vám tedy vitríny vybaveny touto užitečnou pomůckou.

Promyslete si umístění vitríny na stěnu nebo na stojan. Při montáži na stěnu musí být podklad rovný. Případné menší nerovnosti můžete zmírnit podložkami pod vitrínu. Pokud osazujete vitrínu na stojanu, nejprve doporučujeme vitrínu namontovat na stojan a až potom stojan s vitrínou betonovat.

Zatékání do vitríny - nejčastější problém. Zatékání do nitra vitríny během letních bouřek či průsaku vody z napadeného sněhu brání kvalitně navržený tvar profilu vitríny. Tvar profilu určuje, zda budou Vaše oznámení suché, nebo je budete muset pravidelně po dešti či sněhu měnit. Různí výrobci ve snaze vyhnout se nákladům spojeným s vývojem a návrhem vlastního tvaru profilu, skládají svou vitrínu z různých profilů, které nejsou určeny pro tento účel. Naše vlastní profily jsou navrženy špičkovými odborníky za pomoci moderní výpočetní techniky. Výsledkem je dokonalá bezúdržbová vitrína.

Odvětrávání vnitřního prostoru vitríny. Kritickým místem rosení jsou spodní rohy vitríny. K tomuto jevu dochází hlavně při prudkém ochlazení během letních bouřek. Využíváme náš systém LABYRINT - systém vnitřně propojených kanálků, kterými neustále proudí vzduch dovnitř a ven.

ENROM vždy o krok vpřed:

Enrom light-touch system. Inovativní řešení funkce vzpěr, zavření dvířek jen minimálním působením síly.

Enrom auto-braking system. Zvýšená bezpečnost našich vitrín. Automatické zpomalení dvířek v jejich maximální poloze otevření. Dvířka vitríny těsně před dosažením svého maxima otevření automaticky zpomalí.

Koupě vitrín není levná záležitost, proto si její výběr jakož i výběr výrobce dobře promyslete. Trendem na trhu je co nejnižší cena. Z tohoto důvodu výrobci požívají často nevyhovující materiály, což samozřejmě vylučuje Vaši spokojenost jako zákazníka. ENROM jako výrobce dokazuje, že vysoká kvalita a přiměřená cena nemusí být vždy nepřítelem firmy.

Poradíme vám, které produkty jsou pro Vás nejvhodnější. Chceme zájemcům o naše produkty nabídnout vždy garantovaně nejlepší cenu na trhu. Na našich stránkách neuvádíme ceny produktů, vzhledem k měnící se ceny vstupních surovin (např. hliník). Prosím kontaktujte nás s žádostí o cenovou nabídku a my Vám zašleme nezávaznou nabídku na míru s aktuálně nejlepší cenou.

Můžete využít i naši infolinku: 77 44 55 199

V případě, že budete s vitrínou spokojeni, do 14 dnů ji můžete nám vrátit bez jakýchkoliv sankcí. Viz. Obchodní podmínky.

 

Proč si vybrat ENROM®

Silný partner se zárukou kvality.

Jsme specialisté na výrobky z hliníku. Kvalita a jistota dodání, široká nabídka.

10 let prodeje na Slovensku i v Čechách.

Originální výrobce ze Slovenska s více než 10letou tradicí na Slovensku a v Čechách.

Nejvýhodnější cena přímo od výrobce.

Více než 250 rozměrů vitrín. Záruční i pozáruční servis, všechny náhradní díly skladem.

Řešení na míru pro každého.

Od informačních vitrín po městský mobiliář. Pro: města a obce, realitní kanceláře, nemocnice, reklamní agentury.

 

Chcete vědět více o našich výrobcích?

Rádi odpovíme na otázky každému zájemci o naše řešení.

Aktuální snížení cen!

Sleva na informační vitríny. Požádejte o cenovou nabídku ! ! !