Obchodní podmínky - ALUPROJEKT s.r.o.

Všeobecné Obchodní podmínky

Platby:

  • doporučujeme platbu předem v CZK na ČR účet - zálohovou fakturu Vám zašleme na Vámi uvedený e-mail.

  • platba na dobírku, příplatek 199,-Kč

  • na fakturu. Tato možnost platí výhradně jen pro státní správa, městských a obecních úřadů, školy a školné zařízení, atd..

Doporučení pro zákazníky:

Při přebírání zboží od zaměstnance přepravní služby, si prosím vždy zkontrolujte, zda obal doručené zásilky není poškozen. Pokud je obal poškozen, jasně a srozumitelně to napište do dodacího listu, jako podezření na skrytou závadu. Výrazně to usnadní průběh vyřizování případné reklamace. I přesto, že spolupracujeme pouze s ověřenými přepravci, není možné na všech dodaných zásilkách zamezit případnému poškození obalu nebo zboží během přepravy a manipulace.

Právo na vrácení zboží:

Standard: Na vrácení, nebo výměnu zboží máte právo do 14 dnů od převzetí zboží. Vrácené zboží musí být zabaleno v originálním obalu a také nesmí mít známky používání, nebo montáže. Dobropis Vám bude vystaven obratem. Náklady na dopravu související s vrácením zboží, se kterým není spokojen kupující, hradí v plné výši kupující. Kupující může na dopravu zboží zpět do . s ro využít speciální službu ALUPROJEKT s.r.o. a to za cenu XX Kč. Cenu za přepravu oznámí ALUPROJEKT s.r.o. na požádání zákazníkovi telefonicky, nebo písemně mailem.

Servis a reklamce zboží:

Servis našeho zboží provádíme na celém území České republiky. V případě Vaší reklamace budeme postupovat vždy tak, abyste byli i přes vzniklým problémům vždy spokojeni. Případné reklamace řešíme okamžitou výměnou zboží při nahlášení reklamace do 14 dnů od data prodeje. Náklady na dopravu zboží hradí vždy ALUPROJEKT s.r.o. v případě reklamace zboží, nebo vrácení zboží nás prosím kontaktujte na: Tel.: +420 77 44 55 199, e-mail: obchod@enrom.cz

Ceny na webu a v tištěném katalogu:

Ceny v našem internetovém obchodě jsou uváděny bez 20% DPH. Celkovou hodnotu objednávky včetně DPH uvidíte v průběhu objednacího procesu. Uvedené ceny, mimo zlevněné a speciální akce, platí pro celý rok. Toto je jen výběr ze všeobecných obchodních podmínek, kterými se řídí naše obchodní případy. Jejich úplné znění najdete zde: kompletné znení podmínek (PDF).


 

Proč si vybrat ENROM®

Silný partner se zárukou kvality.

Jsme specialisté na výrobky z hliníku. Kvalita a jistota dodání, široká nabídka.

10 let prodeje na Slovensku i v Čechách.

Originální výrobce ze Slovenska s více než 10letou tradicí na Slovensku a v Čechách.

Nejvýhodnější cena přímo od výrobce.

Více než 250 rozměrů vitrín. Záruční i pozáruční servis, všechny náhradní díly skladem.

Řešení na míru pro každého.

Od informačních vitrín po městský mobiliář. Pro: města a obce, realitní kanceláře, nemocnice, reklamní agentury.

 

Chcete vědět více o našich výrobcích?

Rádi odpovíme na otázky každému zájemci o naše řešení.

Aktuální snížení cen!

Sleva na informační vitríny. Požádejte o cenovou nabídku ! ! !