Dovoz zdarma

Dovoz zdarma

Spediční doprava - zdarma:

Doprava zdarma. Ve snaze o maximální zefektivnění dopravních nákladů a snaze o snižování negativních vlivů na životní prostředí, společnost ENROM garantuje dopravu zdarma na všechny objednávky, jejichž hodnota přesáhne 13.000,- Kč bez DPH. Za dobírku si zákazník doplácí vždy 199.-Kč bez ohledu na výši hodnoty objednaného zboží.
Řidič vám před svým příjezdem zavolá a avizuje svůj příjezd na Vámi uvedené tel. číslo.
Zboží rozváží pouze jeden řidič, proto pro případnou pomoc při těžších zásilek je potřeba, abyste si zajistili pomocníka, který Vám s výnosem pomůže.
Zboží Vám bude doručeno na Vámi určenou dodací adresu.
Garantované doručení u zboží skladem na dodací adresu je do 48 hodin od vyexpedování zboží ze skladu ENROM. Doručení v pracovních dnech (8-16 hod.)

Osobní odběr:

Osobní odběr je možné uskutečnit přímo v naší výrobě v Žiaru nad Hronom. Podmínkou je úhrada zboží předem na náš účet. Zboží vydáváme až po připsání platby na náš účet. Při přebírání zboží je třeba prokázat svou totožnost platným dokladem s fotografií.

Doporučení pro zákazníky:

Při přebírání zboží od zaměstnance přepravní služby, si prosím vždy zkontrolujte, zda obal doručené zásilky není poškozen. Pokud je obal poškozen, jasně a srozumitelně to napište do dodacího listu, jako podezření na skrytou závadu. Výrazně to usnadní průběh vyřizování případné reklamace. I přesto, že spolupracujeme pouze s ověřenými přepravci, není možné na všech dodaných zásilkách zamezit případnému poškození obalu a zboží během přepravy a manipulace.

Aktuální snížení cen!

Sleva na informační vitríny. Požádejte o cenovou nabídku ! ! !